LÄHIVAADE: TORSTEN MALM

Lähivaade on blogipostituste minisari, mis toob teie ette tegusad inimesed, kes teevad Studio Malmist selle kõige ägedama tattoo shopi. Lähivaates küsitleme meie resident kunstnikke, külaliskunstnikke ja palju teisi, kes on andnud enda panuse, et meie pisike tattoo shop saaks uhkusega särada.

Sel korral intervjueerime Torsten Malmi – Studio Malmi kaasasutaja, värvirealismi viljelev resident kunstnik ning muidu särav isiksus.

Mis sulle kõige rohkem Studio Malmis töötamise juures meeldib?

Ausalt öeldes – kodutunne. Siinne energia on nakatav, ma armastan siin olemist. Ma ei oskakski küsida paremaid kliente või töökaaslaseid, nad on vapustavad! Lisaks me sööme pea igapäevaselt jäätist, seega see annab samuti oma osa stuudios olevale suurepärasele energiale. 🙂

Samuti pean ma ära mainima meie stuudio töötingimused, mis on iga tattoo kunstniku unistuseks. Igal kunstnikul on oma station, ergonoomilised toolid nii kunstnikule kui ka kliendile, väga hea valgustus ning Shop Manager, kes tagab, et meie stuudio töötaks kui hästi õlitatud masin, et saaksin keskenduda rohkem oma loomingule.

Mis teeb sind enda töö juures eriti õnnelikuks? 

Ma ei loeks seda tööks, vaid hästitasuvaks hobiks – ma saan tegeleda täpselt sellise asjaga, mis mulle rohkelt huvi pakub – tätoveerimine. Iga päev, mil ma saan tätoveerida, on minu jaoks õnnelik päev. Parimad päevad on need, kui kõigil stuudios on hea tuju, meeleolu on ülev ja ma saan omanäolise tätoveeringu kallal tööd teha. Neid päevi on väga palju, sest meie tiim on pea iga päev heas tujus ja kliendid on imelised. Suureks plussiks on asjaolu, et ma saan töötada koos oma naise Kätliniga, kes on hiilgav värvirealismi tattoo kunstnik.

Millist tulevikku näed sa Studio Malmile? 

Mu suurimaks sooviks oleks, et Studio Malmist saaks tõeline loomingulisuse pesa, kuhu erinevad kunstnikud saavad kokku tulla ja koos luua uusi ja huvitavaid projekte. Kui reisimine saab uuesti olema sama lihtne kui enne karantiini, siis tahaksime kindlasti tuua oma klientideni ülemaailmselt tunnustatud tattoo kunstnikke, kes viljelevad muid stiile kui värvirealism, mida mina ja Kätlin teeme, ning neotraditsionaalne stiil, mis on Rednosedolphin‘ile omane. Me tahame oma klientidele pakkuda paremat ligipääsu kõrgkvaliteedilistele kunstnikele igas stiilis – kirjad/tekstid (lettering), mustrid ja mandalad, minimalistlikumad tätoveeringud, abstraktsed tätoveeeringud – nimeta vaid stiil, mida hing ihaldab. Loomulikult võimaluse korral sooviksime nende külaliskunstnikega ka teha koostöös valmivaid tätoveeringuid.

Kas sa sooviksid ka meie lugejatele midagi öelda? 

Me oleme väga õnnelikud ja austatud, et meil on nii palju inimesi, kes meid toetavad ning huvituvad meie tegemistest. Suured-suured tänud kõigile, te hoiate meil energia laes! Lubame, et toome teieni järjest paremad ja hulljulgemad tätoveeringud, et päeva teha sama ilusaks, kui on meil Studio Malmis. 🙂