LÄHIVAADE: REDNOSEDOLPHIN

Lähivaade on blogipostituste minisari, mis toob teie ette tegusad inimesed, kes teevad Studio Malmist selle kõige ägedama tattoo shopi. Lähivaates küsitleme meie resident kunstnikke, külaliskunstnikke ja palju teisi, kes on andnud enda panuse, et meie pisike tattoo shop saaks uhkusega särada.

Sel korral intervjueerime Rednosedolphini – Studio Malmi värskeim liige, neotraditsionaalset stiili viljelev tätoveerija ning muidu iseäralik tüüp.

Sa oled olnud Studio Malmi pereliige alates veebruarist. Kuidas sulle siiani meie seltsis meeldinud on?

Ma olen seda aega väga nautinud. Studios olev atmosfäär on perfektne kombinatsioon professionalismist ja ekspressionismist. Kõrvalseisjale võib tunduda, et Studio Malm on lihtsalt üks järgmine tätoveerimisstuudio Eestis, aga mitte minu silmis. Studio Malm on nagu tätoveerimismaailma Narnia. Iga päev on eriline ja siin luuakse maagiat. Ma absoluutselt armastan siin olemist! 🙂

Mis sulle enim meeldib Studio Malmi osas?

Tean, et see kõlab kui klišee, aga Studio Malm on mu jaoks kui teine kodu. Ma ei ole seda tüüpi inimene, kes väga kergesti uue keskkonnaga harjub. Aga siinsed inimesed tegid minu jaoks sisseelamisperioodi väga lühikeseks. Vahepeal on tunne nagu ma oleks selle napaka perekonna liige olnud aastaid ja ma olen meeletult tänulik, et mind on nii soojalt vastu võetud! Torsten ja Kätlin on väga avameelsed, seega keegi ei pea ennast tagasi hoidma ja kõik saavad ringi naljatleda. Ning meie Shop Manager Erika on alati olnud see jõud, kes hoiab “masinad õlitatud”, et kõigi töö ladusalt läheks. Siin töötamine on täielik unelm – ei oskaksi paremaid tingimusi küsida.

Meie teame sind kui üpris ekstsentrilise mõttemaailmaga inimest, näiteks arvasid sa, et kanad paarituvad jalgu kasutades. Kas sul on veel sarnaseid ideid?

Ma mäletan, et ma ütlesin, et kanad tantsivad oma jalgadel. Muru sees. Pärast päikeseloojangut. Et äikest tekitada. Kindlasti leidub veel selliseid ided ja uitmõtteid, kust iganes see kanade ideegi tuli.

Kas sa sooviksid ka meie lugejatele midagi öelda?

Ma ei ole küll arst, aga ma rangelt soovitan tulla Studio Malmi tätoveerima. Vahet ei ole, kas tegemist oleks su esimese või viimase tätoveeringuga. Meil on Eesti parimad värvirealismi tätoveerijad – Kätlin ja Torsten. Ja kui realism ei ole päris sinu tassike teed, siis kirjuta mulle.

Kindlasti soovin tänada kõiki oma kliente, kes on käinud juba tätoveerimas, kes mõtlevad seda teha ning kes alatasa mind külastavad. Suured tänud ja näeme varsti! 🙂